alacak sigortasi Ile ilgili detaylı notlar

Son olarak BDDK’nın aldığı karar ile alacak sigortası poliçeleri bankalar aracılığıyla ikinci rütbe teminat olarak ikrar edilecek. Ürünün yaygınlaşmasında ve bilinirliğin artmasında bunun da mehabetli katkısı olacağına itikatıyoruz. Biz bile hem müşterilerin, hem bile bankaların kendi teminatları açısından hızlı nakde çevrilebilen teminatlar sunmaya, farklı sektörlerle ortaklaşa iş yapmaya, Türkiye’deki şirketlerin sürdürülebilir büyümesini desteklemeye devam edeceğiz. Üst üste dü yıl layık görüldüğümüz bu ödül bize essah bir yolda ilerlediğimizi gösteriyor, bundan ahir çhileışmalarımızı inovasyon ve müşteri odaklı bir şekilde sürdürme dair bizi cesaretlendiriyor.”

Bir alacak sigorta poliçesi ile, ödenmeyen takanaklara bentlı kayıpları henüz iyi arama şeşnda tutabilir ve bunlara karşı korunabilirsiniz. Yeni pazarlar keşfederken ve geliştirirken risklerinizi de asgariye indirebilirsiniz.

EOLIS ile güven görüş ve limitleri istem edebilir, bulunan para limitlerini ve başvuru yaptıklarınızı izleyebilir, müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin bilançolarını inceleyebilir ve alacak tahsilatı dileme edebilirsiniz. 

Sigorta bölümünde blockchain teknolojisi, bir kavram olmaktan çıkıp ete kemiğe bürünmüş bir uygulama olma uğrunda. hızla ilerliyor.

Ticari alacak sigortası çözümlerimizi, şirketinizin büyüklüğüne, kolüne ve faaliyet gereksinimlerine için tasarlıyoruz. Text of the news

İster batkı, icap müşterilerinizin akçe akış sorunları, isterse bile bir hükümet hükümı hasebiyle ödeme konstrüksiyonlmadığının gerçekleme edilmesi halinde, size belli bir sürede tazminat ödenir. 

CofaServe; Coface’ın IT sistemlerinizde ticari alacak sigortası yönetimi gerçekleştirmesini sağlayıcı sahici zamanlı bir genel ağ done paylaşım çözüyönetmen.

Vecibeların en yüküm öğrenim edilmiş olduğu ülkelerin başında ise Suudi Arabistan, Bir Fellah Emirlikleri ve Malezya geliyor. Türkiye ise 50 ülkenin dünya aldığı listede en çok tahsilat zorluğu yaşanmış olan 14. ülke olarak yan tuzakıyor.

Müşterilerinizin para saygınlıkını proaktif olarak gelmek bizim sorumluluğumuzdadır. Bunu, müşterileri görüşme eylemek, kamuya degaje kayıtları incelemek, aynı müşteriye satış yapan özge sigortalılardan marifet sarmak, finansal tabloları irdelemek ve geçmiş çağ ödeme raporlarını karıştırmak bile dahil olgunlaşmak üzere çeşitli kaynaklardan firmalar karşı marifet derleyerek kuruluşyoruz.  

Uluslararası ölçekte çalışkanlık gösteren Coface Grubu, bütün dünyada büyümenizi destekleyecek şekilde düzenli olmuştur. 660 riziko değerlendirme analistimiz her gündüz 10.

​Euler Hermes cihan çapında 600’ün üzerinde ticari alacak tahsilat görevlisi ile çaldatmaışmaktadır. Kavil konusu meraklı uzmanlar alacağın tahsilatı konusunda muktezi uzmanlık ve bilgelik birikimine sahiptirler.

  İş ortaklarınız, sözleşmelerden doğan ağırlıkümlülüklerinizi adına getirme sürecinde, sizden teminat talep edebilirler. Euler Hermes tarafından maruz Kefalet Sigortası, iş ortaklarınızla lafıcı ve güvene dayalı bir iş ilişkisine serlamanız muhtevain gereken itimat dünyaını esenlar.

Coface, ticaret yapmış olduğunız firmaların alacak sigortasi faturaları bir zamanlar ödememe riskini önlemek ve çözümlemek muhtevain müşterileri namına bu görevi üstlenmektedir.

Geçmişte hazır giyim ve gıda ağırlıklı bir dış satımımız varken, şimdi ise ihracata çok kritik olarak otomotiv ve yüz sanayi ivme kazanmıştırrıyor. Maden taraf işleyim ve kimya endüstri var. Cezayir, Çin, Fransa, İtalya, Suudi Arabistan... Rusya’daki sorunlar nedeniyle Gün doğusu Avrupa ülkelerinin Türkiye’den ihracat talebinde bulunacağını düşünüyoruz. Türkiye, Polonya, Çzeyil Cumhuriyeti, Macaristan kadar ülkelere Avrupa ülkelerinden çok elan erinçli satış yapabilir. Bu gerçekleşirse gerçekte Türkiye’nin Avrupa Birliği’nin huzur ülkelerine ağırbaşlı bir ihracatı olabilir.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *